Czy chcesz, żeby twój klient łatwo i bezpłatnie otrzymał informację o twojej firmie ? Wyprzedź konkurencje i uruchom infolinię 815 dzięki, której klient bez problemu, szybko połączy się z odpowiednią osobą w twojej firmie. Decydując się na infolinię otrzymujesz jeden numer do kontaktu klienta z twoją firmą, w sytuacji zmiany numerów telefonów, siedziby czy operatora, numer infolinii pozostaje ten sam, dzięki czemu nie tracisz swoich klientów, a budujesz profesjonalny wizerunek firmy.

Infolinia to usługa telefoniczna, pod którą klient otrzymuje informacje o twojej firmie. Usługa czyli ogólnopolski numer telefonu, na który klienci dzwonią w celu uzyskania informacji o firmie. Najbardziej popularne stały się infolinie na numerach 800 – darmowych dla osoby dzwoniącej, ale koszt połączenia ponosi właściciel infolinii. W dzisiejszych czasach klienci nie patrzą już na to czy numer infolinii jest numerem darmowym czy płatnym. Funkcjonujące na rynku oferty „za darmo do wszystkich” powodują, że nie ma już bariery związanej z kosztem za minutę połączenia. Liczy się łatwość zapamiętania numeru oraz jego dostępność.
Dzięki wybraniu infolinii 815 obniżą Państwo znacząco koszty połączeń na infolinię przy równoczesnym zwiększeniu dostępności infolinii 815 na którą można zadzwonić również z zagranicy. W przypadku infolinii 800 takiej możliwości nie ma. Zazwyczaj firmy i tak uruchamiają drugi numer dla połączeń z zagranicy lub z telefonów komórkowych.

Główny cel uruchomienia infolinii to budowanie pozytywnego wizerunku i prestiżu firmy dzięki łatwemu do zapamiętania numerowi. Infolinia 815 buduje również większe zaufanie do firmy. Proponujemy wdrożenie infolinii 815.

Łatwe do zapamiętania numery np. 815 100 100, 815 300 300,

Numer dostępny również z zagranicy,

Jeden numer dla połączeń z numerów stacjonarnych, komórek, oraz z zagranicy,

Ogólnopolski numer telefonu – koszt jak z numerem stacjonarnym,

Obniżenie rachunków telekomunikacyjnych – brak wysokich kosztów za każde połączenie przychodzące,

Szybkość uruchomienia i wdrożenia,

Możliwość wdrożenia zaawansowanych mechanizmów obsługi klienta,

Profesjonalne nagrania lektorskie,

Wirtualne centrale telefoniczne.

Rodzaje infolinii

Infolinia 815 – brak kosztów za połączenia przychodzące dla właściciela infolinii. Koszt połączenia dla klienta jak za numer stacjonarny. Jeden numer dla wszystkich rodzajów połączeń: stacjonarnych, komórkowych, z zagranicy. Dzięki łatwym do zapamiętania numerom infolinii budujemy zaufanie klientów. Połączenia z numerami 815 wliczane są do pakietów „za darmo do wszystkich”, brak dodatkowych opłat poza abonamentem.

Infolinia 800 – Osoba dzwoniąca nie ponosi kosztów za połączenie z numerem 800. Całość kosztów przeniesiona jest na właściciela infolinii. Numery 800 nie są dostępny z zagranicy. Zazwyczaj firmy uruchamiają i tak drugi numer telefonu dla osób dzwoniących z komórek lub zagranicy.

Przykładowa specyfikacja:

Złoty numer telefonu
815 200 200
Sip trunk 30 jednoczesnych rozmów
Atrakcyjne stawki na połączenia wychodzące
Wirtualna centrala dla 10 wewnętrznych
IVR – wielopoziomowe menu głosowe
Telekonferencje
Poczta głosowa
Parkowanie połączeń
Nagrywanie połączeń
Zapowiedzi słowne
Kolejkowanie połączeń
Statystyki połączeń
Transfer, przekierowanie połączeń
Zaawansowane reguły kierowania ruchem
Panel administracyjny

Koszt infolinii ustalany jest według potrzeb klienta w postaci miesięcznego abonamentu.Dodatkowo proponujemy wdrożenie i bieżącą obsługę teleinformatyczną dla naszych partnerów.