Helpdesk Asterisk – IPTELEKOM dzięki swoim umiejętnością, doświadczeniu oferuje wsparcie techniczne i utrzymanie systemów Asterisk.

Asterisk to oprogramowanie opensource rozwijane przez firmę Digium. Od wielu lat jest doskonałą alternatywą do tradycyjnych central telefonicznych.

Asterisk to bogata funkcjonalność i możliwość tworzenia nowych funkcjonalność dzięki interfejsom programistycznym. Mimo, że Asteriska może ściągnąć każdy zalecane jest skorzystania z usług firm, które od lat zajmują się wdrażaniem tego oprogramowania.

Blisko 10 letnie doświadczenie naszej firmy pozwoli nam zagwarantować, że otrzymają Państwo usługę bezpieczną, dopasowaną do własnych potrzeb. Dzięki usługom doradczym będziemy w stanie zaprojektować rozwiązanie od podstaw. System zostanie przygotowany i wdrożony przez inżynierów z wieloletnim doświadczeniem w telekomunikacji. W ostatnim kroku zagwarantujemy ciągłość działania usługi oraz rozwój o nowe funkcjonalności dzięki opiece informatycznej – outsourcing Asterisk.

Dzięki wieloletniej współpracy z dostawcami sprzętu: karty, telefony VoIP, serwery możemy zaoferować kompleksową usługę w bardzo atrakcyjnych cenie.

Tworząc dla Państwa możliwość zwiększenia konkurencyjności na rynku oraz poszerzenia perspektyw rozwoju oferujemy szeroki pakiet usług outsourcingowych. Przeniesienie na firmę outsourcingową określonego obszaru Państwa działalności pozwoli na zwiększenie efektywności w kluczowych obszarach prowadzonej działalności oraz skoncentrowania się na rozwoju działalności Państwa firmy. Decydując się na Outsourcing firma zyskuje łatwy dostęp do najnowocześniejszej technologii bez ponoszenia ryzyka starzenia się technologii, które spoczywa na firmie outsourcingowej.

W ramach Helpdesk Asterisk posiadamy w ofercie cztery zróżnicowane pakiety.

Pakiet Micro 
– pakiet obejmuje 4h pracy wykwalifikowanych informatyków,
– maksymalny czas reakcji 10h w godzinach 8-18,
– maksymalny czas reakcji 16h w godzinach 18-8,
– maksymalny czas reakcji na zgłoszenia krytyczne – 8h
– zgłoszenia przyjmowane są 24h/dobe, 7 dni w tygodniu.

Pakiet Mini 
– pakiet obejmuje 8h pracy wykwalifikowanych informatyków,
– maksymalny czas reakcji 6h w godzinach 8-18,
– maksymalny czas reakcji 8h w godzinach 18-8,
– maksymalny czas reakcji na zgłoszenia krytyczne – 4h
– zgłoszenia przyjmowane są 24h/dobe, 7 dni w tygodniu.

Pakiet Midi 
– pakiet obejmuje 12h pracy wykwalifikowanych informatyków,
– maksymalny czas reakcji 3h w godzinach 8-18,
– maksymalny czas reakcji 4h w godzinach 18-8,
– maksymalny czas reakcji na zgłoszenia krytyczne – 2h
– zgłoszenia przyjmowane są 24h/dobe, 7 dni w tygodniu.

Pakiet Maxi 
– pakiet obejmuje 24h pracy wykwalifikowanych informatyków,
– maksymalny czas reakcji 1h w godzinach 8-18,
– maksymalny czas reakcji 2h w godzinach 18-8,
– maksymalny czas reakcji na zgłoszenia krytyczne – 1h
– zgłoszenia przyjmowane są 24h/dobe, 7 dni w tygodniu.

Wychodząc naprzeciw państwa oczekiwaniom każdy z powyższych pakietów można powiększyć o opcje SLA, która gwarantuje wysoki poziom świadczonych usług i usunięcie awarii krytycznych w ściśle określonym czasie.