Fanvil i 3CX Łączą Siły

Firma 3CX twórca PBX VoIP – 3CX System i Fanvil, projektant i producent telefonów VoIP łączą siły.

Firma 3CX, twórca nagradzanego systemu PBX VoIP – 3CX System działającego pod kontrolą Windows i firma Fanvil, projektant i producent telefonów i wideotelefonów VoIP ogłosiły nawiązanie współpracy mające na celu zapewnienie pełnej integralności pomiędzy swoimi produktami.

Fanvil i 3CX łączą siły
fanvil_3cx

Współpraca gwarantuje pełną interoperacyjność pomiędzy systemem 3CX Phone System a telefonami VoIP marki Fanvil udostępniając dystrybutorom jak i użytkownikom końcowym bogaty w funkcje system telefoniczny w przystępnej cenie. Wraz z usługą 3CX „Plug and Play” użytkownicy będą mogli instalować telefony Fanvil w ciągu kilku minut. Dodatkowo wszystkie przyszłe wersje oprogramowania będą wspólnie przetestowane i zatwierdzone przez 3CX i Fanvil zapewniając ich pełną wzajemną kompatybilność.

Nick Galea, prezes 3CX:
Połączenie technologii PBX 3CX z telefonami VoIP firmy Fanvil daje wszystkim poszukującym rozwiązania telekomunikacyjnego wartość dodatnią. Dla naszych dystrybutorów to partnerstwo stanowi doskonałą szansę na zwiększenie sprzedaży oferując niezwykle opłacalny system telefoniczny dla biznesu opartego na oprogramowaniu PBX.

Robbin Feng, prezes Fanvil:
Nawiązanie współpracy z 3CX Phone System potwierdza zaangażowanie Fanvil do zapewnienia naszym Klientom produktów najwyższej jakości. 3CX oferując stabilny, wyposażony w bogatą funkcjonalność system telefoniczny jest dzisiaj wiodącym dostawcą programowych central telefonicznej na rynku. Liczymy na długofalową współpracę, która będzie bardzo korzystania dla naszych dystrybutorów i Klientów końcowych.

Halokwadrat – dystrybutor 3CX Phone System:
Kluczem do rynkowego sukcesu 3CX Phone System jest funkcjonalność, prostota instalacji i zarządzania oraz konkurencyjna cena. Współpraca z producentem telefonów VoIP firmy Fanvil umacnia konkurencyjność cenową oraz prostotę instalacji całego ekosystemu 3CX Phone System.

Michał Ludwiczak, dyrektor zarządzający IPTELEKOM:
W związku z otrzymaniem przez telefony Fanvil certyfikatu zgodności z systemem 3CX, naturalnym dla nas krokiem, jako wyłącznego dystrybutora na Polskę rozwiązań Fanvil, było nawiązanie współpracy z dystrybutorem systemu 3CX. Bardzo się cieszę, że udało się to zrobić z firmą HaloKwadrat, która posiada jedno z największych doświadczeń w branży VoIP. Łącząc siły otrzymujemy produkt bogaty w funkcje w atrakcyjnej cenie.

IPTELEKOM jest wyłącznym dystrybutorem produktów Fanvil w Polsce. Fanvil to nie tylko telefony IP, ale również wideotelefony oparte na systemie Android.